Pobieranie filmów/seriali z większości serwisów:
Jest to płatna opcja z 30 dniowym okresem próbnym (który można zresetować, co jest opisane nieco niżej). Do pobierania użyjemy program IDM (Internet Download Manger) pobierzemy go ze strony autora: InternetDownloadManager.com, niezbędne do pełnego działania będzie pobranie również wtyczki pod nazwą "IDM" lub "Internet Download Manager" do przeglądarki z której korzystacie, wtedy przy danym video pokaże wam się przycisk który zaoferuje pobieranie, wtedy go klikacie i uruchamia się program, następnie pobieracie w programie i macie! (ten sposób działa dla filmów z CDA, ale poniżej jest łatwiejszy i szybszy sposób dla tej strony). Program dostępny jest w wersji próbnej 30 dniowej, później by nadal korzystać jest opcja resetu do ponownej wersji próbnej, więcej informacji na IDM Trial Reset.

Pobieranie filmów/seriali z większości serwisów darmowych:
Do pobierania użyjemy wtyczki do przeglądarki "Video DownloadHelper" pobierzemy ją ze strony autora: DownloadHelper.net, po zainstalowaniu by pobrać dany materiał, wystarczy włączyć film/odcinek serialu i kliknąć ikonkę wtyczki na pasku, wtedy ujrzymy opcje pobierania.

Pobieranie filmów/seriali stricte z CDA (tylko linki darmowe):
Pobieranie materiałów z CDA lub inaczej mówiąc uzyskiwanie tzw. mirrora jest tutaj banalnie proste - służy do tego strona: Pobieracz.net, myśle że nie trzeba wiele tu tłumaczyć, wklejacie link > klikacie pobierz > dostajecie link który możecie pobrać klikając PPM.

Pobieranie filmów/seriali tylko z darmowych portali bez logowania:
Ten sposób działa tylko dla stron na których nie ma kont premium lub jakiegokolwiek logowania. Pobieramy program JDownloader następnie go instalujecie > i po włączeniu przechodzicie do zakładki "Zbieracz linków" > klikacie PPM > dodaj nowe linki, wklejacie swój link do strony z filmem i klikacie kontynuuj, po prawej jedynie odznaczanie niepotrzebne pliki które ma wam znaleźć (tj. dokument, grafika itd.) ma zostać jedynie wyszukiwanie plików video. Jeżeli strona spełnia kryteria, w polu wyszukiwania wyświetlą się pliki które po rozwinięciu będziemy mogli pobrać.

Pobieranie plików video z serwisów VOD (nie wszystkie materiały premium):
Do tego sposobu niezbędna będzie wtyczka "Tampermonkey" do przeglądarki z której korzystacie, gdy już ją macie, pobieracie skrypt ktory znajdziecie na GreasyFork.org > instalujecie i możecie korzystać, jeżeli macie problem wszystko jest dokładnie opisane w linku który podałem.

STREAMBASE.PL © 2020-2021

‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾
Discord  ⋅  Facebook  ⋅  Wesprzyj nas  ⋅  Informacje  ⋅  Partnerzy  ⋅  Statystyki