DMCA / Informacje prawno-ogólne:
- Nasza strona jest przeznaczona wyłącznie do celów informacyjnych i służy katalogowaniu stron, na naszym serwerze nie znajdują się ŻADNE pliki łamiące jakiekolwiek prawo.
- Na stronie umieszczone są jedynie odnośniki do stron głównych portali w celu rozpowszechnienia.
- Wszystkie umieszczone na stronie informacje czy witryny są ogólnodostępne, i można znaleźć je samemu poprzez wyszukanie.
- Jeżeli jesteś właścicielem któregoś z wymienionych u nas portali i nie zgadzasz się by widniał na naszej stronie - napisz do nas mail.
- Żaden z podanych portali nie należy do nas.
- Nie ponosimy odpowiedzialności za wiadomości wysyłane przez użytkowników na czacie. Jednak jeżeli któraś wiadomość narusza twoje dobra osobiste lub prawa napisz do nas mail, rozważymy jej usunięcie.
- Twoim obowiązkiem jest upewnienie się, że przestrzegasz wszystkich lokalnych przepisów prawnych i osobistych praw dostępu dotyczących wszelkich utwórów, które można znaleźć w internecie. W razie wątpliwości nie używaj podanych źródeł.
- Jeżeli mimo wszystko uważasz że nasza strona łamie jakieś prawa, lub w jakimkolwiek stopniu jest nielegalna - napisz do nas mail.

Współpraca:
- Jeżeli jesteś właścicielem któregoś z podanych u nas serwisów i chcesz nawiązać z nami współprace w postaci np. zwiększenia pozycji swojej strony w naszym rankingu lub poprzez dodanie bardziej widocznej informacji o niej typu przykładowo *slider* - napisz do nas mail.
- Jeżeli twojej strony nie ma u nas w rankingu a chcesz by została dodana - napisz do nas mail.E-mail/Kontakt: support@streambase.pl

STREAMBASE.PL © 2020-2021

‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾
Discord  ⋅  Facebook  ⋅  Wesprzyj nas  ⋅  Informacje  ⋅  Partnerzy  ⋅  Statystyki